Największa baza polskich dziewczyn gotowych na sex przez telefon!Atrakcyjnośc seksualna – czyli co sprawia że mężczyźni uważają kobiety za atrakcyjne i na odwrót?

Czy nie zastanawialiście się co sprawia że kobieta jest atrakcyjna a mężczyźni nie mogą jej spuśćić z oka? Jakie kryteria musi spełniać jej ciało a może charakter? Jakiego mężczyzny szuka kobieta? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w tym artykule.

Co sprawia, że facet pożąda kobiety, a dziewczyna pragnie chłopaka? Skąd się bierze ta siła, która Nas łączy w pary? A może są jakieś czynniki matematyczne, fizyczne czy chemiczne, które wpływają na to, że facet wybiera tą, a nie inną na całe życie i na odwrót? Te pytania nurtują naukowców od dziesiątków lat. W tym artykule spróbuję wyjaśnić, co sprawia, że facet postrzegany jest jako przystojny mężczyzna, a kobieta jako piękna istota.

Zacznijmy od pań, bo to temat rzeka. Kobiety są ładne, zwyczajne, nieładne i nadzwyczajne. Niektóre wręcz zachwycają nietuzinkową urodą. Do ich atrybutów wyglądu należą długie nogi, zaokrąglone biodra, wyraźne piersi, symetryczne ciało oraz twarz. Zadania sprawdzenia jakie czynniki wpływają na atrakcyjność kobiety podjęli się naukowcy z Australii i Hongkongu. Na podstawie tych badań, pomiarów i obliczeń sporządzono opis współczesnej kobiety idealnej. Jest to młoda, wysoka dziewczyna. Atrakcyjność jest czynnikiem bardzo ważnym dla sukcesu ekonomicznego i społecznego w dzisiejszych czasach. Okazuje się, że działamy trochę na zasadzie instynktów pierwotnych. Obserwując wymiary czyjegoś ciała możemy stwierdzić, czy dana osoba jest potencjalnym partnerem do stałego związku, a także czy stanowi dla nas zagrożenie jako konkurent. Badania o których mowa zostały oparte na teorii selekcji naturalnej. Jej główną tezą jest to, że dana jednostka wybierze zawsze najlepszą jednostkę do reprodukcji w jej zasięgu poszukiwań. Tak więc badano u pań wymiary talii, biustu, bioder oraz ich wzrost. Swoistym materiałem badań było 96 kobiet pochodzenia chińskiego w wieku od 20 do 49 lat. Zostały one nagrane na wideo, zrobiono im też zdjęcia oraz pomierzono parametry ich ciał. Te materiały zostały pokazane 92 Australijczykom (40 mężczyzn i 52 kobiety) w przedziale wiekowym 18 do 58 lat. W większości mieli oni pochodzenie europejskie. Mieli oni za zadanie ocenę modelek w skali siedmiopunktowej. Istnieje silna zgodność wyników wśród kobiet i mężczyzn. Wyniki badań wskazują na atrakcyjność kobiet młodych, wysokich oraz o jaśniejszej karnacji. Dodatkowym czynnikiem jest talia. Jeżeli jest wąska w stosunku do wzrostu, zwiększa to atrakcyjność. Wyniki badań są spójne przy ocenianiu modelek przez mężczyzn i kobiety oraz Australijczyków i Chińczyków. Wskazuje tu na zgodność między kulturową. Zajmijmy się teraz częściami i cechami ciała kobiecego, które wpływają na atrakcyjność pań.

Symetryczna twarz i ciało. Dotychczasowe badania skupiały się na parametrach twarzy. Wykazywały one, że twarze symetryczne są bardziej atrakcyjne. Niewiele uwagi skupiano nad symetrią całego ciała. A to właśnie ten aspekt zdaniem wielu kobiet i mężczyzn jest kwintesencją  piękna. Naukowcy z Wielkiej Brytanii stworzyli modele komputerowe ciał blisko 80 osób. Pozbawili je głów oraz nadali im neutralne barwy. Modele te zostały ocenione przez 87 ochotników. I tu uzyskano spodziewany wynik. Im bardziej oglądany model ciała był symetryczny, tym większą atrakcyjnością odznaczał się zdaniem oceniających. Dlaczego symetria ciała jest ważna? Otóż asymetria ciała może wskazywać na defekt lub chorobę. Tak więc idąc z teorią selekcji Darwina mężczyzna szuka zdrowej młodej atrakcyjnej kobiety celem prokreacji. W ten prosty sposób słabe jednostki mogą być zdyskwalifikowane. Ukształtowanie ciała pokazuje nam jakim kandydatem na partnera seksualnego jest druga osoba. Osoby nieatrakcyjne postrzegane są po prostu jako źródło gorszego materiału genetycznego. Co ciekawe, dowiedziono, iż kształt i objętość kobiecego ciała zmienia się podczas cyklu menstruacyjnego. Spowodowane jest to przez zmianę objętości tkanek miękkich. I tak podczas miesiączki są one obrzmiałe, a kobieta asymetryczna. Sprawia to, że jest mniej atrakcyjna. Najmniejszą objętość mięśnie gładkie mają podczas owulacji. Wtedy ich ciało jest symetryczne i namawia samca do podrywu, zdobywania i współżycia. Tak kobieca natura łapie faceta na haczyk.

Długie nogi. W dziecięcych latach życia, nogi człowieka są nieproporcjonalnie krótkie w stosunku do reszty ciała. Dopiero w okresie dojrzewania nogi znacząco się wydłużają. Teoria głosi, że jest to spowodowane częstymi upadkami dzieci. W ten sposób wysokość upadku jest znacznie mniejsza, a więc i urazy mniejsze. Ponieważ nogi wydłużają się podczas dojrzewania istnieje kolejna teoria, która mówi, że długie nogi są świadectwem dojrzałości płciowej. Co ciekawe, nie tylko mężczyźni uważają długonogie panie za atrakcyjne. Okazuje się, że również panie uważają długonogich mężczyzn za bardziej atrakcyjnych. Brytyjskie badanie dowiodły, że długość nóg o 5% dłuższa i większa od przeciętnej sprawiają, że ich posiadacze i posiadaczki są bardziej atrakcyjni i to niezależnie od płci. Do tej pory mówiono o większej atrakcyjności wysokich ludzi. Nie badano wpływu długości nóg. We Wrocławiu przeprowadzono badanie siedmiu kobiet i mężczyzn, których ciała były równej długości, ale różnili się długością nóg. Następnie przedstawiono to 218 osobom oceniającym. Badania dowiodły, iż ci którzy mieli 5% dłuższe nogi od przeciętnej, byli uznani za atrakcyjniejszych, pomimo tego samego wzrostu. I tu kłania się również ewolucja. Otóż długie nogi są oznaką zdrowia. Krótkim nogom przypisuje się problemy z układem krążenia. Według badań mężczyźni z krótkimi nogami są narażeni na ryzyko udaru mózgu. U kobiet nogi rosną tylko do okresu dojrzewania, więc są oznaką dobrego rozwoju oraz zdrowia. Świadczy to też, że panie z długimi nogami dorastały w dobrych warunkach i zdrowo się odżywiały,  a to ma jednoznaczny wpływ na płodność. Takiej oceny ciężej dokonać u panów, ponieważ ich nogi rosną również w okresie dojrzewania.

Zaokrąglone biodra. Badania dowiodły, iż dla dostrzeżenia atrakcyjności ważny jest stosunek obwodu talii do obwodu bioder. Tak zwany współczynnik WHR. Nie jest tu ważna sama szerokość bioder, jak do tej pory domniemano. Za atrakcyjne uznawane są te z pań, których WHR wynosi 0,7. Im bardziej odbiegamy od tej wartości, tym mniejsza jest atrakcyjność. Do ciekawostek należą wybory Miss Ameryki. Pomimo, że zwyciężczynie tego konkursu z biegiem lat są coraz szczuplejsze to proporcje talii do bioder pozostają na przełomie ostatnich lat niezmienne. Pierwsze operacje plastyczne polegały na usuwaniu dolnych żeber,  co pozwalało na poprawienie wcięcia w talii i poprawę WHR. Omawiane proporcje są związane z produkcją żeńskich hormonów płciowych, tak zwanych estrogenów. Są one produkowane w jajnikach. Omawiane wcięcie rośnie wraz z tym, jak wymienionych hormonów jest więcej. Dzieje się to w okresie dojrzewania. Okazuje się, że kobiety z idealnym WHR mają mniej poronień, mniej kłopotów z zajściem w ciążę, rzadziej chorują na nowotwory jajników oraz piersi. Takie panie szybciej również dojrzewają. W związku z tym współczynnik WHR ma bezpośredni wpływ na zdolność do reprodukcji. Jeżeli kobieta ma za dużo męskich hormonów płciowych, tak zwanych androgenów, powoduje to u niej trądzik, większe owłosienie. Taka pani rzecz jasna, staje się mniej atrakcyjna i jej zdolność do reprodukcji rzeczywiście jest gorsza.

Zgrabna pupa. Na tą część ciała u pań, panowie spoglądają najczęściej często, uważając za najatrakcyjniejszą część ciała. I tu ważna informacja: pupa, żeby być dla mężczyzny atrakcyjna, wcale nie musi być szczupła. Badania wykazują, że pełniejsze kształty pośladków są bardziej ponętne, niż chude i płaskie. Biodra są symbolem płodności. Już w średniowieczu pogańska bogini płodności Wenus z Willendorfu miała krągłe pośladki. Uważa się to za symbol erotyczno – prokreacyjny. W danych czasach damskie pupy były zakrywane grubymi materiałami, co działało na męską wyobraźnię. Suknie były robione tak, by u góry był ścisły gorset, a długa i powłóczysta na dole suknia, delikatnie spływała w dół po kobiecym ciele. Powodowało  to efekt omawiany w poprzednim punkcie. Dziś modelki mają małe pupy, a panom podobają się kobiety z pełniejszymi kształtami bioder, odstającymi lekko do tyłu, oczywiście nie do przesady. Panie z Ameryki Południowej dobrze o tym wiedzą. Na tym kontynencie popularne są operacje plastyczne wszczepienia implantów powiększających do pośladków. Za kwintesencję piękna uważane są Jennifer Lopez czy Beyonce ze względu właśnie na pośladki.

Młodość. Im młodsza kobieta, tym atrakcyjniejsza. Chodzi tu bardziej o cechy wyglądu, ale również zachowania, takie jak:

Sprężysty krok
Różowa skóra
Brak zmarszczek
Błyszczące oczy
Lśniące włosy
Wigor
Witalność

Wszystkie te cechy sprawiają większą atrakcyjność kobiety. Żadnej nowości nie odkryliśmy stwierdzając, że młodość wiąże się z większą atrakcyjnością. Ma to podłoże biologiczne. Kobieta jest płodna do okresu menopauzy, czyli 45-50 rok życia, natomiast mężczyzna do późnej starości. I tu dochodzimy do ważnego stwierdzenia. Im młodszą partnerkę znajdzie facet, tym ma większą szanse na liczne potomstwo. Okazuje się, że kobieta jest najatrakcyjniejsza w wieku około 25 lat. Dlaczego? Ma wtedy cechy fizyczne, które podnoszą jej atrakcyjność. Należą do nich:

Duże i grube wargi
Krótki nos
Mała broda
Krągłe policzki z miękkim ich zarysem

Są to dziecięce / dziewczęce cechy ciała. Do tego dołóżmy cechy uzyskane podczas okresu dojrzewania, o których pisaliśmy wyżej i mamy naszą boską Wenus. Niestety drogie panie, pomimo męskich pragnień i starań Wasza uroda przemija i po 25 roku życia opisane cechy zaczynają się zacierać. I tu swoje źródło biorą wszelkie zabiegi plastyczne, depilacje, botoks, powiększanie ust, rzęs itp.

Przeciętna twarz. I tu zaskoczenie. Panom podobają się te najbardziej typowe twarze. Są one bliskie standardom i przeciętnym wymiarom. Otóż twarz pozbawiona cech charakterystycznych jest bardziej atrakcyjna, niż ta u pań z powiększonymi ustami, oczami czy sztucznie wygładzoną skórą. Podczas badań na Uniwersytecie w Austin w Teksasie, tamtejsi studenci za najpiękniejszą twarz uznali twarz, złożoną 32 elementów twarzy przeciętnych osób. Mniejszej ilości studentów spodobała się twarz złożona z 16 elementów twarzy różnych osób, a ta złożona z 4 elementów różnych osób w ogóle nie zwróciła niczyjej uwagi. Jednakże posiadanie przeciętnej twarzy nie gwarantuje nam sukcesu. I tu kłania się matematyka. A dokładniej Euklidesowa liczba 1,6. Każda figura, której stosunki boków układają się w przedziale od 1 do 1,6 postrzegana jest jako atrakcyjna. Nazywamy to złotym podziałem. Chirurg plastyczny dr Stephen Marquardt stworzył model twarzy kobiecej składającej się z trójkątów o bokach odpowiadających złotemu podziałowi. W tak idealnej twarzy można znaleźć więcej euklidesowych zależności. Mowa tu o tym, iż długość twarzy od linii włosów do koniuszka brody powinna zostawać w tej samej proporcji, co szerokość twarzy na linii. Złoty podział istotny jest również dla wymiarów prostokąta, którego krótsze boki równe są rozstawowi źrenic oraz szerokości ust, a większe boki równe odległości między źrenicami, a kącikami ust. Nawet zęby mają tu zastosowanie proporcji euklidesowej. Otóż, obrys jedynek powinien być jak najbliższy idealnego prostokąta. Symetryczna twarz jest oznaką zdrowia fizycznego. Wiek i choroby niestety deformują oblicze. To jest główny powód, że mało jest osób o idealnie symetrycznych twarzach. Najbardziej atrakcyjne kobiety różnią się pewnymi cechami od średniej branej z populacji. Są to:

Mniej wydatne szczęki
Oczy większe w proporcji do całej twarzy
Mniejsza odległość ust od podbródka.
Mniejszy nos

To wszystko sprawia, że twarz wygląda na młodszą niż przeciętna.

Skóra. Tą idealną cechuje gładkość, brak wyprysków, zmarszczek, łupieżu czy odbarwień. To stwierdzenie nie wymaga żadnych dowodów naukowych. Mężczyźni we wszystkich kulturach wolą panie o jaśniejszej karnacji. Okazuje się, że za najbardziej atrakcyjnych uznaje się potomków z mieszanki ras czarnej i białej. Badania te przeprowadził w Cardiff dr Michael Lewis. Już w dziewiętnastym wieku Karol Darwin opisał zjawisko większej żywotności pierwszego pokolenia mieszańców rasowych, niż ich rodziców.  Jest to tak zwana heterozja. Zatem osoby z mieszanek rasowych są bardziej atrakcyjne. Kolor skóry nie ma żadnego znaczenia u mężczyzn.

Włosy. W tym przypadku badano jaki wpływ na atrakcyjność kobiety ma długość jej włosów. W tym badaniu posłużono się dwoma zdjęciami tej samej kobiety w różnych fryzurach. To badanie wykazało, że 90% mężczyzn za bardziej atrakcyjną fryzurę uznało tą z dłuższymi włosami. Ponadto same panie twierdzą, iż czują się bardziej atrakcyjne w długich włosach, a dodatkowo czują większe zainteresowanie i pożądanie wśród mężczyzn. Poza tym panowie, których partnerki mają długie włosy oczekują utrzymania tego stanu rzeczy. Badanie internetowe wykazało, że mężczyźni za atrakcyjne fryzury uznają te u Nicole Kidman i Julii Roberts, a wśród pań króluje fryzura Fabio i Antonio Banderasa. Trzeba pamiętać, że panowie łysieją, co u kobiet jest dużą rzadkością. Gęste włosy uznawane są za atrakcyjne. Jest to również oznaka zdrowia. U mężczyzn jest inaczej. Najatrakcyjniejsi są łysi i ci z gęstymi włosami.

Kolor włosów. Jest to odwieczne pytanie. Czy mężczyźni wolą blondynki czy brunetki? Czasem w ten spór włączają się ogniste rudowłose przedstawicielki płci pięknej. Obiegowa opinia wskazuje na naturalne blondynki. Same blondynki twierdzą, że ich kolor włosów sprawia, iż czują się bardziej pożądane. Panie mające inny kolor włosów są mniej przekonane do swej atrakcyjności. Badania naukowców Saarbrucken potwierdziły tezę, że blondynki robią wrażenie głupszych. Te same badania wykazały, iż blondynki wyglądają na mądrzejsze zdaniem mężczyzn w momencie, kiedy im się zakryje włosy. Dzieje się to nawet w przypadku, gdy blondynkę z zakrytymi włosami porównamy z szatynką, czy rudowłosą dziewczyną z zakrytymi włosami. Jeżeli u blondynki na zdjęciu pojawi się choć kawałek włosów od razu postrzegana jest za atrakcyjniejszą, ale jednocześnie pozbawioną temperamentu i mało kreatywną.

Pełne usta. Jest przekonanie u mężczyzn, że kobiety z  wydatniejszymi ustami są bardziej namiętne. Odwrotnie patrząc, te z wąskimi ustami uznawane są za oziębłe. By potwierdzić ta teorię naukowcy z Manchesteru posłużyli się techniką okulografii. Pozwala ona śledzić ruch gałek ocznych. Okazuje się, że po dziesięciu sekundach pierwszego spotkania z dziewczyną mężczyźni zaczynają długo obserwować jej usta. Powiązano też kolor czerwony ust z postrzeganiem atrakcyjności kobiety. Stąd czerwone elementy stroju plus tego samego koloru usta były atrybutami największych kusicielek.

Wydatne piersi. W przypadku piersi sprawa jest dyskusyjna i można ją traktować raczej jako spekulacje. Oto kilka teorii.

Teoria Desmonda Morrisa sugeruje nam, że są one efektem ewolucji, która ma na celu zwrócenie uwagi u mężczyzn na górne części ciała kobiet. Miało to również zachęcić do uprawiania seksu w pozycjach, w których partnerzy są zwróceni twarzami do siebie. Teoria opiera się na tym, iż w pozycji czteronożnej obiektem podniecenia były pośladki. Po ewolucji, kiedy człowiek stał się istota dwunożną z przodu ciała kobiety nie było erogennego i podniecającego elementu. Stąd zdaniem tej teorii wyrosły piersi, które kształtem mają przypominać pośladki.

Teoria psychoanalityków atrakcyjność piersi upatruje w tym, iż mężczyznom mogą one kojarzyć się z karmieniem przez matkę. Antropolog Bobi Low twierdzi, że piersi są fałszywym sygnałem mającym sugerować samcowi, że kobieta posiada wystarczająco składników pokarmowych, by wykarmić potomstwo. Jednakże wydatne piersi są oznaką dojrzałości płciowej oraz tego, że kobieta ma zgromadzone wystarczająco dużo tłuszczu w swoim organizmie, by przetrwać ciąże.

Wzrost. U kobiet ma mniejsze znaczenie niż u mężczyzn. Okazuje się, że panowie wolą panie niższe od siebie. Badania dowiodły też, iż panie niższe od przeciętnej uzyskują większy sukces reprodukcyjny. Niski wzrost może być postrzegany jako atrybut młodości, a to sprawia, że mężczyźni uważają kobiety za bardziej atrakcyjne. Inne badania wykazały, że niższe kobiety szybciej osiągają dojrzałość płciową.

Oczy. W Baltimore postanowiono sprawdzić czy przekrwione oczy wpływają na nasze zachowanie i na to, jak jesteśmy postrzegani i czy jesteśmy atrakcyjni. W badaniu wzięło udział 208 osób, którym pokazano zdjęcia oczu różnych osób. Ocena miała określać, czy oczy są smutne, zdrowe i atrakcyjne. Okazuje się, że oczy przekrwione określono, że należą do smutnych osób, mniej zdrowych i nieatrakcyjnych w porównaniu z osobami o czystych oczach. Czerwone oczy są sygnałem przeżywanych emocji. W takim razie być może jesteśmy gatunkiem, który zdrowie i emocje drugiej osoby ocenia na podstawie koloru białka oczu. Należy zauważyć, że inne ssaki nie posiadają tak białej gałki ocznej jak występuje to u ludzi. Standardy piękna w różnych kulturach się różnią, ale młodość i zdrowie zawsze jest najważniejsze. Jest to ważne, gdyż zdrowie oznacza piękno i dobre zdolności reprodukcyjne.

Głos. Na Uniwersytecie w Aberdeen dowiedziono, iż ważny jest również głos kobiety. W ramach badań 30 mężczyznom  puszczono nagrania kobiet w wieku około 25 lat. Mówiły one zdanie: „Naprawdę lubię”. Panowie mieli ocenić atrakcyjność kobiet na podstawie barwy ich głosu. Ważną informacją jest to, że nie okazano badanym mężczyznom żadnych zdjęć pań, których głosów oni słuchali. Dodatkowo przyspieszano wysokość dźwięku głosu pań poprzez przyspieszenie ich. Okazało się, że wraz ze wzrostem prędkości atrakcyjność rosła. Dowodzi to temu, że i w ten sposób oceniamy wiek partnerki. Otóż, wysoki głos jest domeną osób młodych i zdrowych.

Inteligencja. Badania naukowców  z London School of Economics potwierdziły, że atrakcyjne kobiety i przystojni mężczyźni mają wyższe IQ. Atrakcyjni panowie uzyskiwali wyniki o 13,6 wyższe niż średnia. Tak samo u pięknych pań, które osiągały 11,4 lepsze wyniki od średniej. Inteligentny facet z elokwencją szybciej znajdzie atrakcyjną partnerkę do reprodukcji. Dodatkowo wykazano, że inteligencja i atrakcyjność to cechy dziedziczne. W ten sposób dana rodzina jest silna pod względem genetycznym i nie przyjmuje słabszych osobników.

A jak wygląda to u panów? Jakie cechy postrzegają panie jako atrakcyjne u panów, pomijając te, które wymieniliśmy przy okazji omawiania atrakcyjności pań? Co działa na panie? O jakim partnerze marzą po nocach? W tym przypadku odkładamy na bok cechy fizyczne. Okazuje się, że facet atrakcyjny dla kobiety to nie ten, który ma świetne włosy, posturę, wzrost czy budowę ciała. Otóż, dla kobiet najważniejsze jest, jak są traktowane przez partnera. Zwłaszcza w łóżku. Panie lubią jak facet jest delikatny i szanuje je podczas miłosnych igraszek. Nie potrzebują one ogra pod pościelą. Atrakcyjny mężczyzna propozycji nowej pozycji seksualnej, czy wspólnej wyprawy do seks shopu nie uzna za świadectwo, że jest słabym kochankiem. Wręcz przeciwnie, jest on otwarty na nowe propozycje swojej partnerki. Przez co się doskonali i nie powoduje, że związek popada w rutynę. Nie czuje zagrożenia w postaci wibratora czy kulek gejszy. Partner musi być czuły i reagować na potrzeby kobiety oraz otwarcie mówić o swoich.

Rozwińmy teraz temat idealnego kochanka i mężczyzny dla swojej kobiety. Oto pięć punktów najczęściej wymienianych przez panie.

Mężczyzna idealny zna anatomie kobiety. Ta wiedza „tajemna” sprawia, iż mężczyzna wie, gdzie znajduje się łechtaczka i jak się z nią obchodzić, by sprawić swojej kobiecie przyjemność. Wiadomo, jest to mały narząd (5 mm średnicy), ale mieści się w nim tyle receptorów, co w główce penisa. Dlatego jest to narząd bardzo wrażliwy na pieszczoty, a co za tym idzie, trzeba go w specjalny sposób traktować. Zatem dobry i atrakcyjny mężczyzna pieści miejsca intymne kobiety, potrafi stymulować łechtaczkę. Najpierw robi to przez fałd skórny, a potem, gdy on ją odsłoni to bezpośrednio masuje narząd. Idealny kochanek potrafi znaleźć punkt G.

Mężczyzna idealny lubi seks. Kobieta to czuje, kiedy mówi co chce zrobić, o pieszczotach, kiedy subtelnie namawia do grzechu. Widać to również w sposobie opisu fantazji erotycznych. Taki mężczyzna umie czerpać radość i przyjemność ze współżycia, ale również potrafi ją dać. Nigdy nie jest to dla niego przykry obowiązek ani dyscyplina sportowa. Nie zmusza partnerki do seksu, bo nie jest to dla niego bicie rekordu ile razy ją „zaliczy”. Taki partner jest czuły, wyrozumiały i opiekuńczy nawet wtedy, gdy para nie kocha się zbyt często, bo na przykład jest to uzależnione od dni płodnych. Tak jak to jest przy staraniu się o dziecko.

Zawsze adoruje swoją kobietę. Posiada umiejętność uwodzenia i to nie tylko na chwilę przed zbliżeniem, ale robi to na co dzień. Aranżuje również nastrój do zbliżenia, buduje napięcie. Absolutnie nie ogląda się za innymi kobietami, w szczególności, gdy jest z partnerką w miejscu publicznym. Wtedy cała jego uwaga skupiona na tej jedynej u jego boku. Również komplementuje ją w oryginalny sposób i są to bardziej wyszukane słowa niż „Wyglądasz pięknie”.

Absolutnie nie znosi monotonii w łóżku. Tak samo jak w codziennym życiu. Ponadto w łóżku wprowadza różne urozmaicenia. Raz jest to namiętny seks z bogatą grą wstępną, a innym razem to szybki numerek na blacie kuchennego stołu czy pod prysznicem. Sprawia, iż partnerka jest zaskakiwana coraz to nowymi i różnorodnymi pomysłami. Robi to wszystko, aby do sypialni i związku nie zakradła się rutyna. Za wszelką cenę z nią walczy.

Zawsze jest wyrozumiały. To sprawia, iż kobieta uważa go za najseksowniejszego faceta na świecie. Taki facet robi relaksujący masaż kobiecie, gdy ta jest zmęczona. Jest wyrozumiały, kiedy boli ją głowa albo ma miesiączkę, a jemu się bardzo chce. Zamiast zmuszać i robić pretensje pozwala się jej wcześniej położyć spać. Zawsze wyczuwa nastrój partnerki i próbuje łagodzić złe humory oraz przeżywać z nią chwile, kiedy ta ma dobry nastrój. A kiedy ona ma ochotę na orgazm stulecia dokłada wszelkich starań, by to nastąpiło.

Dlatego też, jak różnią się kobiety i mężczyźni od siebie, tak też w różny sposób postrzegamy płeć przeciwną. Panowie oceniają atrakcyjność pań na podstawie geometrii ich twarzy, młodego wyglądu, długich nóg, wydatnego biustu czy zgrabnej pupy. Wszystko sprowadza się do wyboru zdrowej partnerki, z  którą będzie można mieć w przyszłości potomstwo. Panie są postrzegane przez mężczyzn trochę przez wzory algebraiczne i figury geometryczne. Panie w przeciwieństwie do panów, szukają partnera delikatnego, namiętnego,  znającego sztukę alkowy, wyrozumiałego i szarmanckiego romantyka, który zawsze skomplementuje i poprawi nastrój lub zainicjuje ciekawy wieczór. Zatem kobieta szuka najlepszego opiekuna dla siebie i swojego potomstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*