Największa baza polskich dziewczyn gotowych na sex przez telefon!Masażer Języczek rozkoszy sprawia wrażenie łechtania męskiego języka.

Artykuł poświęcony jest masażerowi o nazwie „Języczek rozkoszy” w artykule opisany jest ten gadżet erotyczny pod kątem wykonania oraz do czego jest przeznaczony. W artykule znajdziemy również informacje dotyczące jego wad i zalet. Sprawdź się również w seksie oralnym.

Chce w tym artykule przedstawić masażer dla Pań pod nazwą „języczek rozkoszy”. Jest to zaskakujący produkt podobno nawet lepszy od tradycyjnych wibratorów. Zapewnia mega doznania i chwile pełne rozkoszy. Znaleźć możemy go prawie w każdym sex shopie jednak jeśli wstydzisz się, że w takim sklepie może zobaczyć nas ktoś znajomy równie wygodne będzie zamówienie tego „języczka” online.

Przesyłkę możemy utajnić. „Języczek” jest wodoodporny dzięki temu możemy go używać między innymi w wannie i pod prysznicem. Gadżet ten jest wyposażony w tysiące maleńkich języczków, które wraz z wibracjami dają rezultat lizania męskim językiem. Masażer posiada trzydzieści poziomów pulsacji. Jest wykonany z medycznego silikonu. Długość tego gadżetu to około szesnastu centymetrów, zapewne trafi w gusta intymne i otworzy bramy rozkoszy każdej kobiety. Bo jak wiadomo przyjemności nigdy za wiele.. Użytkowniczki twierdzą, że doskonale sprawdza się jako zamiennik męskiego języczka, dając ogromną przyjemność. „Języczek rozkoszy” pozwala paniom na intensywne przeżywanie orgazmu.

Użytkowniczki twierdza, że ten masażer naprawdę oddaje efekt łechtania męskim językiem. Jeśli chcemy zwiększyć swoje doznania możemy również użyć żelu intymnego by jeszcze bardziej wyostrzyć swoje uniesienia. „Języczek” jest zasilany małymi bateriami paluszkowymi, których niestety nie znajdziemy w zestawie, jednak jest to małym problemem ponieważ baterie możemy zawsze dokupić. Ten „języczkowy” gadżet świetnie nadaje się również do seksu oralnego. Cena tego gadżetu jest również atrakcyjna, dlatego każdy kto wahał się nad jego zakupem może ponownie to rozważyć. Każdy z nas ma fantazje erotyczne. Jedni chcą spróbować trójkątów inni wymiany partnerów a inni po prostu chcą sami sobie sprawić przyjemność. Na rynku jest wiele wibratorów, masażerów i innych podobnych gadżetów erotycznego. Często zastanawiamy się czy jeśli pójdziemy do sex shopu to nikt nas nie wyśmieje. Otóż nie, ten sklep jest zupełnie zwyczajny, każdy kto chce może kupić dany gadżet. W tym wypadku będzie to cudowny „Języczek rozkoszy”. Na pewno będziecie zaskoczeni jego „działaniem”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*