Największa baza polskich dziewczyn gotowych na sex przez telefon!Pozycje seksualne – które najlepsze?

Seks z założenia ma być fascynujący i ma zbliżyć do siebie dwoje ludzi w wyjątkowy sposób. Nigdy mężczyzna i kobieta nie będą bliżej siebie niż podczas kontaktu fizycznego.

Seks z założenia ma być fascynujący i ma zbliżyć do siebie dwoje ludzi w wyjątkowy sposób. Nigdy mężczyzna i kobieta nie będą bliżej siebie niż podczas kontaktu fizycznego. Stąd – pierwszy seks to wielkie przeżycie,z którym dwoje ludzi wiąże wielkie nadzieje.Czy można się do tego przygotować jak do egzaminu, który przyjemnie jest zdać? Na pewno można się trochę podszkolić.

Pozycja propozycja

Kamasutra podaje wiele układów, które wyglądają jak figury akrobatyczne. Są jednak standardowe najlepsze pozycje seksualne, które sprawdzają się zawsze z wzajemną satysfakcją dla niej i dla niego.

Pozycja klasyczna

Sprawdza się zawsze, co nie znaczy, że wszędzie. Wymaga miejsca leżącego, więc zwolennicy szybkiego seksu na pralce w łazience – muszą odpuścić.

Ona: leży na plecach z rozłożonymi nogami. Nogi można zapleść na plecach mężczyzny.On: kładzie się na niej wsparty na łokciach. Ewentualnie kładzie się na niej (niezalecane)

Wariacje na temat pozycji: On może przyklęknąć, podczas gdy kobieta nie zmienia swojego położenia

Co dobrego? On jest panem sytuacji, ponieważ kontroluje całkowicie natężenie i częstotliwość ruchów.

Pozycja: nogi na pagony

Sprawdza się zawsze, gdy mamy kawałek podłogi

Ona: Leży na plecach i unosi nogi w taki sposób, jakby w szkolnych czasach chciała zrobić „świecę” – o czym rozkłada nogi i zakłada jemu na ramiona

On: Jak w wariacji pozycji klasycznej

Co dobrego? Absolutny hit stymulacji łechtaczki i osławionego punktu „G”. On ma znów absolutną kontrolę na końcem, ale wybierając najlepsze pozycje seksualne, ta pozycja jest warta bezwolnego poddania się.

Pozycja: na jeźdźca

Ona: Wsiada okrakiem jak na konia

On: Leży i pieści piersi.

Wariacje na temat pozycji: Ona może obrócić się tyłem. Wtedy on nie ma oglądu en face, lecz widzi pupę i plecy partnerki

Co dobrego? Kobieta rządzi. On ma całkowity ogląd sytuacji. W tej pozycji mężczyzna widzi i piersi i mimikę twarzy partnerki. Może również stymulować łechtaczkę, co daje dodatkowy bonus tej pozycji.

Pozycja: od tyłu

Ona: Klęczy z głową pochyloną ku dołowi, plecy wyprężone

On: Klęczy za nią, uda spięte wyprostowane

Co dobrego? O zaletach tej pozycji można napisać książkę pt.”Najlepsze pozycje seksualne” i umieścić ją na pierwszym miejscu. Po pierwsze – stymulacja łechtaczki i punktu „G” zachodzi w sposób najbardziej dogłębny z możliwych. Jeśli uprawiałaś seks myśląc, że on ma „dużego”, (albo naprawdę ma dużego), to podczas tej pozycji zobaczysz jak wygląda „wejście smoka”. Zaleca się długie i posuwiste ruchy przeplatane z krótkimi i dosadnymi pchnięciami. Orgazm gwarantowany.

Pozycja: na łyżeczkę

Ona: Leży na boku

On: Leży na tym samym boku za nią

Co dobrego? Oboje z trochę podkurczonymi nogami, trochę zwinięci w kłębki. Ta pozycja nie daje możliwości patrzenia sobie w oczy, co dla niektórych jest ważnym elementem bliskości podczas seksu. Nie jest to jednak mankament, ponieważ tak, jak będziecie wtuleni w siebie podczas uprawiania seksu w ten sposób – tak bardzo poczujecie swoją bliskość. Ona może obrócić głowę, co ułatwia całowanie. Naturalne, regularne i co ważne – te same ruchy obojga partnerów dadzą niesamowite poczucie orgazmicznej bliskości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*