Największa baza polskich dziewczyn gotowych na sex przez telefon!Seks zapasy

Wieczór, walki zapaśnicze w TV. Narasta podniecenie, którego nie da się pochamowć. Przeczytaj co się dzieje jak koło dziewczyny siedzi dodatkowo przystojny facet.

Była niedziela Royal Rumble WWE. Moja dziewczyna i ja urządziliśmy królewską imprezę wraz z przyjaciółmi. Oglądaliśmy walki zapaśnicze było nas w sumie dziesięcioro. Wszyscy siedzieliśmy w salonie, jedząc, rozmawiając głośno i śmiejąc się. Wspominaliśmy stare dobre czasy. Moja dziewczyna przyszłą do mnie z kuchni i powiedziała mi, że robi się napalona. Zapytałem ją, jak. Powiedziała, myśląc o mnie i zapasach. Powiedziałem jej, że jest szalona. Powiedziała, chodź kochanie, jesteś w dobrej formie, a dodatkowo ciężko pracujesz, aby uzyskać to, gdzie jesteś dzisiaj. Pozwólcie mi opisać swoje ciało, mam pięciopak, muskularną klatkę piersiową, szerokie ramiona, to wszystko sprawia, że ​​moje tatuaże wyglądają jeszcze lepiej.

Powiedziałem jej, zawalczmy ze sobą przed naszymi przyjaciółmi. Powiedziała że wchodzi w to ale to muszą być zapasy rozbierane w olejku i rozbierane. Powiedziała mi wprost, że ma na sobie szkolny strój i stringi bez stanika. Postanowiłem zostać koszykarzem i mieć pod spodem ochraniacz, który jej się podoba. Potem zapytała: co zrobimy jak będziemy nadzy. Powiedziałem, że wszyscy nasi przyjaciele widzieli nas nago, w pewien sposób.

Tylko jej przyjaciele nie widzieli mnie nago, a moi przyjaciele nie widzieli jej nagiej. To będzie zabawna noc. Uścisnęliśmy sobie dłonie i pocałowaliśmy. Po królewskim pojedynku powiedzieliśmy naszym przyjaciołom, aby wrócili w przyszłym tygodniu na kolejny mecz wrestlingu. Byli zszokowani, że będzie między mną a moją dziewczyną. Potem powiedzieliśmy, że jest szansa, że ​​skończymy nadzy i natarci olejkami. Jest też szansa, że stanie się coś szalonego jak ssanie, lizanie i trochę pieprzenia. Wszyscy byli zszokowani. Następny tydzień minął w tempie błyskawicy. Nadszedł czas na walkę zapaśniczą. Podejrzałem strój mojej dziewczyny.

Widok ten mnie podniecił. Wyszedłem na zewnątrz, aby przygotować plandeki i basen nadmuchiwany. Po napełnieniu basenu napełniłem go olejem i smarami. Kiedy już wszyscy nasi przyjaciele dotarli i siadali przy drinku lub dwóch. Moja dziewczyna i ja zaczęliśmy się zmagać. Pobiegła za mną i popchnęła mnie na basen. Próbowała zablokować nogę i ściągnąć spodenki, ale ja się odkręciłem. Potem położyłem jej ręce za plecami i zdjąłem jej spódnicę pokazując jej soczysty tyłek. Uderzyłem go dwa razy. Nie podobało jej się. Zerwała ze mnie koszulkę. Potem złapała mnie i przewróciła, żeby zdjąć ze mnie spodenki. Teraz byłem już w samym ochraniaczu. Podniosłem ją i włożyłem do basenu a następnie pozbawiłem ubrań. Nie byłą dłużna. Usiadła na mojej twarzy swoją soczystą cipką i zdjęła mój ochraniacz. Teraz oboje byliśmy nadzy.

Korzystając z pozycji, w której się znaleźliśmy zacząłem lizać jej kwiatuszek. A może ją po prostu pożerałem. Następnie podniosła mnie więc przestałem ją lizać. Zaczęła mi obciągać. Byłem w szoku. Podniosłem ją, odwróciłem się i powróciłem do lizania jej, podczas kiedy ona nie przestawała mi ciągnąć druta. Robiliśmy to na stojąco. Po chwili zatrzymaliśmy się. Zorientowaliśmy się, że stoimy nadzy ociekający olejem i potem. Mój kutas był twardy i sterczał jak skała. Ona to zauważyła. Złapała mnie za jaja i krzyknęła „Poddaj się!” Poddałem się, bo uścisk jej był naprawdę silny. Po walce przytulaliśmy się i całowaliśmy. Nasi przyjaciele dali nam owację na stojąco.

Odprowadziliśmy ich z gołymi tyłkami do drzwi. Następnie poszliśmy pod prysznic. Był to bardziej erotyczny prysznic niż walka. Moja dziewczyna wypięła pupę mówiąc „Rżnij mnie!” Wsadzie w jej gniazdko mojego twardego ptaka i zacząłem posuwać ją miarowo. Stękała i jęczała. Następnie odsunęła się odwróciła i wskoczyła na mnie obejmując moje pośladki udami. Przesuwała się góra dół doprowadzając mnie do szaleństwa. Dodatkowo podczas tych ruchów czułem jej krągłe piersi z twardymi sutkami poruszające się po mojej klatce piersiowej. Tego był za wiele. Zabrałem ją spod prysznica. Wróciłem do łóżka. Założyłem jej nogi na moje barki i wszedłem w nią ostro.

Jęknęła. Jej oczy zaszły mgłą. Zacząłem ją bzykać ostro i szybko. Moje posunięcia były głębokie i szybkie. Nabijałem ją mocno na swój pal. Jej skóra pokryła się ciarkami. I wtedy wygięła się, naprężyła i wydała głośny jęk. To spowodowało, że w tym samym monecie wystrzeliłem. Zrobiłem to pierwszy raz w niej. Otworzyła oczy i powiedziała „Spuściłeś się we mnie wariacie”. Przytuliła się i mocno ucałowała. To był najpiękniejszy wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*