Największa baza polskich dziewczyn gotowych na sex przez telefon!Sex z niedostępną kobietą

Ona niedostępna kobieta. Nie mała orgazmu od lat. On wie jak ją doprowadzić do orgazmu. Jak ją nakłoni do seksu? Zakłąd?

Chcesz kobietę, ale ona cię nie chce. Cóż, zakład. Wszedł do biura. Sceptyczny sekretarz biegał za nim. – „Panno Tease, nie mogłam nic zrobić. Po prostu przeszedł”.

Kobieta pod oknem spojrzała na sekretarkę, po czym spojrzała na mężczyznę.

– „Jest w porządku moja droga. Porozmawiam z nim. Możesz iść.”

– „Myślę, że chciałbym teraz wypić dobrą kawę.”

Mężczyzna sprawdzał kobietę przy oknie. Odwróciła się i usiadła za stołem.

–  „Masz pięć minut na wyjaśnienie, kim jesteś i dlaczego tu jesteś.”

Patrzył na nią i nie chciał uwierzyć we wszystkie te pogłoski, które usłyszał. Była prawie jego wrogiem. Oboje byli bogaci i bardzo gorący. Oboje mieli swoje własne firmy w nieruchomościach. Kobieta była taka gorąca, nie mógł myśleć o niczym innym, o tym że pieprzy ją przez cały dzień. Jej ubrania nie wykazywały żadnych oznak seksu, ale jej aura krzyczała „pieprzyć mnie”. Bogata zielona jedwabista koszula dokuczała tak bardzo, że chciał poznać linie jej krzywych. Wiesz, jak to się dzieje? Widzisz dziewczynę, a ona pokazuje tylko wszystko. Nie ma żadnej tajemnicy. To bylo takie nudne. Ta kobieta była czymś, czego nie wolno ci mieć. Jak bardzo dobry kawałek steku, soczysty, topiący się w ustach. Nie myślał o niej jak o bardzo ciężkim narkotyku, ale było to najlepsze wytłumaczenie. Pewnego razu jesteś uzależniony na zawsze.

– „Słyszałem plotki. Chcę chronić twoją reputację. ”

Już poczuł smak zwycięstwa w swoich ustach.

– „Cóż, przynajmniej teraz wiem, że możesz czytać wiadomości. Coś jeszcze? Zostały ci cztery minuty.”
Był nieco zszokowany. Nikt nie powiedział mu, jaka jest twarda.

-„Nie boisz się, co ludzie o tobie mówią?”

Spojrzała na niego szarymi oczami.

–  „Czy wyglądam jak osoba, która dba o opinię kogoś innego? Lubisz marnować mój drogi czas. Jak to możliwe, że masz własny biznes?”

– „Ok, powiem ci, dlaczego tu jestem. Będę mężczyzną, który da ci dwa orgazmy.”

Cisza pokoju została przerwana śmiechem. To było zabawne i … uwodzicielskie. Uśmiechnął się.

– „Czy wiesz, że człowiek nie może mnie zadowolić. Nie śpię z mężczyznami. Są bezużyteczni.  Jedynym facetem, który może mnie doprowadzić do orgazmu, był mój zmarły chłopak. Twój czas się skończył. PA.”

On wstał.

– „Zawrzyjmy umowę. Wiem, że lubisz jeden z moich obiektów, „Srebrną Perłę”, jak sądzę. Dam ci to za darmo, jeśli nie będziesz mieć 2 orgazmów ode mnie. ”

Kobieta spojrzała na niego bardzo uważnie. „Srebrna Perła” była jej marzeniem. Nie miała wystarczająco dużo czasu, żeby ją kupić po raz ostatni, a on ją dostał. Zaoferowała mu dużo pieniędzy, ale nie chciał jej sprzedać. Był gorący, ale wiedziała, że ​​mężczyźni nie wiedzą, jak sprawić przyjemność kobiecie.

– „Nie sądzę, że możesz mnie zadowolić.”

Spojrzała na niego, jakby marnował jej czas.

-„Skąd będziesz wiedzieć, czy nie spróbujesz? Zgódź się na trzydzieści minut. Jeśli nie – odejdę, a będziesz miał swoje marzenie za darmo. ”

– „Zadzwoń do prawników i poproś ich o przygotowanie dokumentów. Za trzydzieści minut będziesz biedniejszy.
Mężczyzna nie mógł się doczekać, by wbić język w jej cipkę. Miał 300% pewności, była smaczna jak diabli. Widział ją w marzeniach, krzyczącą pod jego językiem.. To było takie wyzwanie. Słyszał wiele opowieści o jej życiu seksualnym. Ta idealna kobieta uprawiała seks, ale to tylko drażniła facetów. Wiele razy próbował kupić informacje, ale bez powodzenia. Jeden pijany facet w barze powiedział, że smakuje jak niebo.

– „Zdejmij majtki i połóż się na tym bardzo wygodnym szezlongu. Włącz muzykę, aby ludzie na zewnątrz nie słyszeli twoich jęków. ”

– „Boże,” Srebrna Perła „kosztuje pół miliarda. Czy naprawdę jesteś gotów na stratę tak dużych pieniędzy?

-„Pani Tease powoli zdjęła koronkowe majtki.

– „Jestem gotów sprzedać duszę diabłu, żeby tylko cię skosztować.” Jego spojrzenie było bardzo ciężkie. „Będę cię lizał.”

– „Szczęśliwi faceci powodują, że jestem chora. Zrób to i wypad. Chcę „Srebrnej Perły”.

Podciągnęła spódnicę i położyła się na szezlongu. Biały aksamit delikatnie dotknął jej skóry. Mężczyzna zdjął kurtkę i krawat. Jego usta były suche od podniecenia.

– „Ok, trzydzieści minut i nic więcej.”

Ustawiła zegar na swoim telefonie. Na początku próbował delikatnie, mając nadzieję, że jej się spodoba. Jej cipka wyglądała tak niesamowicie. Nie była nawet mokra. Oczywiście dlaczego? Zazwyczaj dziewczyny dochodziły w pięć minut. Z nią miał nadzieję, że skończy się za dziesięć. Drażnienie jej było jak słodka tortura. Skóra była tak miękka, taka delikatna. Jego język powoli lizał jedną jej zewnętrzną wargę, potem drugą. Lekko wieje wiatr na łechtaczkę i, szeroko otwierając jej wewnętrzne usta, ostrożnie okrążył jej wejście. Język krążył wokół jej łechtaczki, ale nie dotykając jej. Poruszała biodrami trochę. Stłumił swój uśmiech. Jeszcze kilka ruchów dokuczających wokół jej łechtaczki i wejścia, i była gotowa na duży występ. Jego dłonie chwyciły jej uda, a usta zakryły łechtaczkę, atakując ją migoczącymi ruchami. Facet nie kłamał. Smakowała jak truskawki. Kobieta była zaskoczona. Miał własną taktykę. Wiedział co robie, realizował ją co do punktu. Tylko jej martwy chłopak znał podstęp jak wzbudzić u niej orgazm. Nie było wielkiej tajemnicy. Facet musiał być nieco szorstki na jej cipce. Z jakiegoś powodu robił coś całkowicie przeciwnego. Robiła się mokra. Język mężczyzny ocierał się o wrażliwe miejsce wewnątrz niej. Kilka sekund później jego palec zamienił się językiem. Jęknęła. Nie spodobał się jej ten pomysł, ale sprawa była jasna. Chciał to robić dłużej. Jedzenie jej przez wiele godzin. Jej łechtaczka wreszcie stała się zauważalna. Wiedział, że robi dobre rzeczy – jej uda poruszały się bez rytmu, próbując nadrobić język.

„Boże, jesteś taka smaczna. Tracę głowę. Skończę tutaj i będę cię tak głęboko pieprzyć. Próbował wszystkiego, ale wyglądało na to, że po prostu nie mogła. Jeszcze jedno i on się poddaje. Jego krótki paznokieć przecierał jej punkt G. Ściskał jej łechtaczkę, delikatnie gryząc. Ręka kobiety chwyciła go za głowę i pchnęła mocniej, kość miednicy poszła wyżej. Dostała dreszczy. Jego zęby i język łagodnie walczyły o jej łechtaczkę. Nie mógł uwierzyć w swoje szczęście, kiedy usłyszał jej krzyk. Trzymając mocno jej uda, szedł dalej. Wiedział, jak ją przeleci w dwie minuty. Próbowała złapać oddech, gdy podniósł ją i popchnął do okna.

– Obejmij mnie nogami”

To było niewiarygodnie trudne, by nie spuścić go podczas wchodzenia. Nie myślał o swojej przyjemności. Ta wymarzona kobieta dojdzie jeszcze raz. Inne dziewczyny opowiadały mu, jak duży jest, ale nic nie powiedziała. Właśnie usłyszał głuchy jęk i ostry ból z paznokci na plecach.
Nie wierzyła, że to się stało. Orgazm wciąż szedł, kiedy do niej wszedł. Był ogromny. Miała jeszcze jeden mały orgazm, ale nie musiał o tym wiedzieć. Przyjemność była tak intensywna, tak głęboka, że nie mogła mówić. Poruszał się w odpowiednim tempie. Kiedy jej łechtaczka znów się ścisnęła, ugryzła go w ramię. Fale rozkręcającego się orgazmu dotarły do niej i wyparowały. Słyszała, że zegar skończył odliczanie, ale to nie miało znaczenia. Mężczyzna delikatnie położył ją na szezlongu. Jego język lizał jej cipkę bardzo delikatnie.

– „Nie zamierzam tego zmarnować. To jest zbyt smaczne. Puszczę cię, kiedy będziesz sucha. ”

Jego język zanurzył się w jej wnętrzu, zlizując jej ściany. Kobieta uśmiechnęła się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*